Área Profesional

Conectado/a como .Desconectar
Sorry, but you do not have permission to view this content.

Xa estás na túa área profesional

Completa a información
do teu perfil

Estes datos serán visibles só para os asistentes a GEP 2022*.

(*) Os textos do perfil non van pasar por corrección lingüística.

Editar perfil

Encontros zona profesional

Consulta na seguinte ligazón o cadro de encontros profesionais GEP 2022

Ver encontros

Deseguido podes consultar a listaxe completa de asistentes a Galicia Escena PRO.
Preme no nome de cada asistente para consultares o seu perfil profesional.

Listaxe de asistentes

PROGRAMADORES/AS, FESTIVAIS E FEIRAS

Afundación – Marta Gefaell BorrásAteneu Popular – Javier CasadoCentro Cultural e Xuvenil de Muros – Madó Santos ManeiroCertame Coreográfico de Madrid – Laura KuminCOFAE/ FETEN – Marián Osácar GallegoConcello da Guarda – Teresa Espejo GuardiolaConcello das Pontes – Ana Barba PazosConcello de Ames – María Vázquez BermúdezConcello de Betanzos – Daniel Loza MartínezConcello de Cambados – José VaamondeConcello de Carballo – María del Carmen Castro PomboConcello de Carral – Carlos Lorenzo PérezConcello de Eibar – José Luis González BlancoConcello de Foz – Maria Pilar López PérezConcello de Gondomar – Juan Rodriguez BasConcello de Lugo – Consuelo Rodríguez BaoConcello de Moaña – María Hernández GonzalezConcello de Monforte de Lemos – Carlos Rodríguez FernándezConcello de Neda – Natividad Villaamil AbadConcello de Noia – Juan Ramón Vidal FernándezConcello de Oleiros – Diego García MellaConcello de Ordes – Marcos Gándara CostaConcello de Oroso – Lucia ViqueiraConcello de Outes – Santiago Nieto Romarísconcello de Ponteceso – Mª Luísa Amado CeánConcello de Pontevedra – Jorge LinheiraConcello de Ribadeo – Pilar Otero CabarcosConcello de Teo – Lucía Mosquera MiramontesConcello de Tui – Miguel Alfaya SollaConcello de Valdoviño – Rita Díaz GonzálezConcello de Vigo – Marta Núñez AboyConcello de Vilagarcía de Arousa – Carlos Manuel Varela UllaConcello de Vilamarín – Marina Rodríguez GonzálezConcello de Vimianzo – María Nieves Lema VilariñoConcello de Viveiro – Rosario Agueda Basanta GabeirasConcello de Xunqueira de Espadanedo – Maria Eugenia Muñoz FernándezCultura Concello de Sada – Paola Mondaca GonzálezEscena Miriñaque – Noelia Fernández SáezFestaclown (Festival Internacional de Clown de Galicia) – Nacho Fungueiriño ReyFestival Internacional Galicreques – Jorge Rey RivasFestival Musikaire – Aitor Iriarte BelaskoForum Metropolitano – Ana Mª Judel PrietoGrupo Focus – Sergi CallejaLasala Teatre e Festival elPetit – Ribera EuláliaMADferia – Salvador Sanz FríasMancomunidade de municipios de Ordes – Elena Vilariño FragaMostra de Teatro Galego de Cariño – Jonathan Miranda LucasPadroado da Cultura do Concello de Narón – Luciano M. Fernández VicenteSacrafestival – Carlota Perez fernandezSala Ártika – Anxo Fernández DavilaSala Russafa – Carlos AlonsoTeatro Arriola – Iñaki Larrañaga UrienTeatro del Andamio – Fran Martín GiraldoTeatro Jofre – Blanca García AgulloTeatro Juan Bravo – Marco Antonio Costa HerranzTeatro Rosalía Castro – Xosé Paulo Rodríguez Domínguez

COMPAÑÍAS E DISTRIBUIDORAS

A Formiga Producións Teatrais – Silvia LorenzoA Laberca Producións – Patricia Rodríguez SoutoA Panadaría – Areta BoladoA Xanela do Maxín – Celtia Figueiras RamaaAntena – Xosé Leis MartinezAbismo Caracol – Darío AutránAmorodio Teatro – Carmen Garcia FacorroAporía Escénica – Diana Mera EstévezArrasa. Producción & Distribución – Raquel Anaya CampoArtesa Cía. Compañía Escénica – Laura Villaverde CarreraÁrtika Cía. – Rocío Salgado PérezBarrosanta – Anxo Outumuro AbadButacaZero – Esther F. CarrodeguasCaamaño&Ameixeiras – J. Antonio Prado BotanaCámara Negra Teatro – Carlos Álvarez-OssorioCaramuxo teatro – Laura Sarasola PontónCharlatana – Eva TriñanesChiripa Produccións – Manuela VarelaCía Aïda Colmenero Dïaz – Gerard CasasCía iO – Álvaro Reboredo OrtegaCía. Diana Sieira – Diana SieiraCía. Ensalle – María Costa RíosCía. Kirenia Danza – Kirenia Martínez AcostaCia. Pérez&Fernández – Victoria PérezCía. Tirabeque Ka’avo – Anahí TaraburelliCía. Xurxo Cortázar – Xurxo CortázarCinema Sticado – Helena Varela BarrioColectivo Glovo – Hugo Pires PereiraCompañía Eléctrica – Helena CaperaConstance Hurlé – Constanza Garabatos FunesContraproducións – Belén PichelCrémilo, Proyectos Culturales y Dist. Espectáculos – Carlos Martínez CarbonellCulturactiva S. Coop. Galega – Erica Pereiro SilvosaDani García – Daniel García CabezaDe Ste Xeito Producións – Stephanie LlaryoradGira/Distribución – Sandra Bonilla GonzálezDiego Anido – José DíazElahood – Julia Laport RivasElefante Elegante – Lilian Portela Fontáneme2 Producións – Mercedes González CastroEscénaTe S.L – Santiago Pérez CarreraEscola Galega de Teatro Musical – Sara Pérez FandiñoEstudo Momento – Iria AresExpresión Produccións – Manuel Solla BarragánsFran Sieira, compañía de danza – Francisco Agustín Sieira GonzálezFunboa Escénica – Cristina Balboa RodríguezFuria Sotelo – Nuria Sotelo RodríguezGaleatro – Alba Bermúdez IglesiasGalicia Danza Contemporánea – Manu LagoIbuprofeno Teatro – Santiago Cortegoso CalvarInversa Teatro – Marta PérezItaca Teatro – Luisa Fernanda Torres ParraKandengue Arts – María Mariño CarreiraKatua&Galea Teatro – Luis Somoza MahilloLa Farruca Producciones S.L. – David Rodríguez FernándezLa Macana – Caterina Varela GareaLaboratorio Escénico – Carmen Cotelo RamaLarraitz Urruzola Producións Artísticas – Larraitz Urruzola TolosaMagia en la Manga – Oscar Fernández FernándezMago Teto – Héctor García GuerraMalasombra Producións – Xoque CarbajalMarta Alonso Tejada – Marta Alonso TejadaMatarile Teatro – Juancho Gianzo GutiérrezMatrioshka Teatro – Anabell Gago PortasMolembir Teatro – Mónica Borrás VigoMorraoconto – Miguel GendreMoving Compass – Rafael Rey DomechMusicarte Rey Saavedra, S.C. – José Francisco Saavedra LópezMutismoa Teatro – Sergio Llauger GonzálezN+1 Teatro Circo Danza – Alfredo Pérez MuíñoNegroLópez – Iván Davila GrandeNova Galega de Danza – Jaime Pablo DíazOlivas Negras – Cecilia Vázquez MartínezOs Monicreques de Kukas – Isabel Rey PousadaOs Náufragos Teatro – Fernando Cayazzo RodríguezOscar Cobos Compañía de Danza – Óscar Cobos MartínezPablo Mendez Performances – Pablo MéndezPaula Quintas Cía. – Paula Quintas SantosPedras de cartón – Juan Rodríguez SantiagoPíscore – David López SuárezProducciones Museo de Magia Kiko Pastur SL – Kiko PasturProducións Dispersas – Diego Freire FernándezProducións Teatrais Excéntricas – Rubén G. PedreroQue contas? – Alfonso Nicolás Calleja GarcíaRebordelos – Tamara CanosaRedrum Teatro – Guillermo CarbajoSarabela Teatro – Fina CallejaSarao Producción & Animación – Javier Lago MartinezSpasmo Teatro – Roberto Villasante de PradaStracciatella Teatro – Iria Lamas AlsinaTalía Teatro – Artur Trillo SendónTeatro Babaluva – Miren Mirari Urruzola TolosaTeatro del Andamio – Gema Ulloa CuevasTeatro do Atlántico – María Barcala PortoTeatro do Noroeste – Luz María Gómez RodríguezTeatro En Punto – Gloria RicoTeatro et al. – Miguel Ponce de León MartínezTeatro Ghazafelhos – Ángela VilaTiteres Alakrán – Francisco Borja Insua LemaUrdime S.C.G. – Emi CandalVACAburra – Andrea Quintana Gena BaamondeVerdeveras Expresións Artísticas – María Angeles Iglesias LopardoXarope Tulú – Atenea Fernández GarcíaXoán Curiel – Xoán Curiel

OUTROS

Escena Galega – Diego Vázquez MeizosoFestival SINGULAR – Julio Perugorria LarronagaZigZag Diario (TVG) – Ernesto Suárez Is