AGADIC Xunta de Galicia

LUNS 11


Consello da Cultura Galega
Biblioteca
De 11 a 14 horas
Taller “Como converter o teu proxecto en noticia”, a cargo de Marta Baeza
Salón Teatro
11.30 h
Entremans
Gaia
50 minutos
Fundación SGAE
Sala Germán Coppini
13 h
Katarsis
Bathtime
30 minutos
 
14 h
Encontro asistentes a Galicia Escena Pro
Auditorio ABANCA
17.30 h
Contraproduccións
Fillos do Sol
75 minutos
Teatro principal
19.30 h
Talía Teatro
O servidor de dous amos
80 minutos
Salón Teatro
22 h
Paula Quintas-trasPediante
Plastic
45 minutos

MARTES 12


Fundación SGAE
Sala 2
11 h
Tanxarina
A galiña azul
50 minutos
 
Sala Germán Coppini
12.15 h
Borja Fernández
Salvador
65 minutos
 
13.30 h
Encontro asistentes a Galicia Escena Pro
Auditorio ABANCA
17.30 h
PT Excéntricas
Cranios privilexiados… ou crítica da razón perralleira
95 minutos
Teatro principal
19.30 h
Sarabela Teatro
O rei morre
60 minutos
Salón Teatro
22 h
Compañía Ensalle
Procedimientos ante el vacío
65 minutos

MÉRCORES 13


Salón Teatro
Biblioteca
11 h
Encontro COFAE
(non aberto ao público)
Fundación SGAE
Sala 2
11 h
Trompicallo
Planeta Ardora
50 minutos
 
Sala Germán Coppini
12.15 h
Elefante Elegante
Patapatúm
45 minutos
 
13.30 h
Encontro asistentes a Galicia Escena Pro
Salón Teatro
Biblioteca
16.30 h
Presentación da colaboración Galicia Escena Pro-MADferia
Auditorio ABANCA
17.30 h
A Panadaría
Elisa e Marcela
75 minutos
Teatro principal
19.30 h
La Estampida
Lo nunca visto
70 minutos
Salón Teatro
22 h
Javier Martín
Método negro
60 minutos

XOVES 14


Fundación SGAE
Sala Germán Coppini
11 h
La Tartana
Soñando a Pinocho
50 minutos
 
Sala 2
12.15 h
Presentación de proxectos escénicos en formato pitching
 
14.30 h
Encontro asistentes a Galicia Escena Pro
Salón Teatro
Biblioteca
16.30 h
Presentación do proxecto “Residencias Paraíso”, Colectivo RPM
Auditorio ABANCA
17.30 h
Elahood
La soledad de Wally
55 minutos
Teatro principal
19.30 h
eme2 producións
A Leituga
80 minutos
Salón Teatro
22 h
Ibuprofeno Teatro
Casa O’Rei
95 minutos